Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida
| Wi-Fi | Simbassäng Uppvärmd pool | Aktiviteter Biljardbord |
| Barnvänligt Spelrum | Husdjur Husdjur tillåtna |
I villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida Biritiba-Mirim, som ligger 3 km från Pedra do Sapo, kan gästerna delta i biljard.
Villan ligger 70 minuters bilresa från Ubatuba, och Vale Encantado Parque Aquático ligger ungefär 15 minuter bort med bil.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också utomhusmatplats.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Aktiviteter och avkoppling
- Uppvärmd pool
- Utomhusbassäng
- Trädgård
- Biljardbord
På rummet
- Trädgårdsmöbler
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida erbjuder Wi-Fi. - ❓
Finns det ett kök i villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida?
Ett komplett kök finns i villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida?
Villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida?
Gästerna i villan Recanto Arara-Azul, Piscina Aquecida kan enkelt nå Pedra do Sapo och Vale Encantado Parque Aquático, som ligger 3 km från boendet respektive 6 km bort.